Heri Haber

Aras, İskilip’e Çıkarma Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, İskilip İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Aras, İskilip’e Çıkarma Yaptı
19 Mayıs 2018 - 19:55 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, İskilip İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerinde MHP’nin birinci sıra adayı olarak gösterilen Aras, ilk ziyaretini de İskilip’e yaptı. İlçe girişinde davul zurna eşliğinde karşılanan Aras, partililerle, birlikte ilçede yürüyüş yaparak teşkilat binasına geçti.

Burada partililere seslenen Aras, Türk milletinin önümüzdeki beş yıllık süre zarfında demokratik ve milli görevini ifa edecek vekillerini ve Cumhurbaşkanı’nı seçeceğini hatırlatarak, “Gelecek özlemlerini gerçekleştirerek hayat gerçeği yapacak; huzur, refah, istikrar ve istikbal arayışlarına rehberlik edecek yönetim yapısı da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’dir. Partimiz 24 Haziran seçimlerine Cumhur İttifakı’nın ana siyasi aktörlerinden birisi olarak girecektir. Cumhur İttifakı Türkiye’nin kader seçimlerine mührünü vurup desteğini aldığı millet iradesiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbalini pırıl pırıl aydınlatacaktır” dedi.


Ülkenin çok zor şartlar altında olduğunu dile getiren Aras, “Türkiye’nin aleyhine kurgulanmış, bölünme ve parçalanma dinamiklerinin harekete geçirilmesine ayarlanmış alçak plan ve senaryolar şiddet ve hiddetle tedavüle sokulmuştur” ifadelerini dile getirdi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin, Cumhuriyet tarihinin üçüncü ve ilelebet var olmasını temenni ettikleri milli birlik ve dayanışma evresi olduğuna vurgu yapan Milletvekili Adayı Aras, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin, kuvvetler ayrımını net olarak sağladığını söyledi.


Milliyetçi Hareket Partisi’nin 27. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclis’inde sayısal ve siyasal ağırlık olarak çok güçlü bir şekilde temsil edilmesini sağlayacaklarını altını çizen Aras, Türk düşmanları 24 Haziran’da Türk milletinin hükmünden kaçamayacaklarını ileri sürdü.


Aras, “Milliyetçi Hareket Partisi Türk siyasetinin ülkü ve ilke markası olarak Türkiye’nin derlenip toparlanması için değil elini, gövdesini bile taşın altına koymaya hazır ve kararlıdır. Bu duygu ve düşüncelerle İskilip İlçe teşkilatlarımıza ve her dava arkadaşıma 24 Haziran seçimlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Amaç Çorum’a En Sağlıklı Suyu Verebilmek

Çorum’da Ramazan Eğlenceleri Başladı

Otizmli Çocuklar İçin Çalışma

Kapat