escort bayan

Heri Haber Çorum

“2017 Türkiye’nin Ayağa Kalkma Yılı Olmalıdır”

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras’ın 2017 yılının başlangıcı ve Türkiye’nin beklentileri konusunda bir açıklamada bulundu.

“2017 Türkiye’nin Ayağa Kalkma Yılı Olmalıdır”
57 views
31 Aralık 2016 - 16:17

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras’ın 2017 yılının başlangıcı ve Türkiye’nin beklentileri konusunda bir açıklamada bulundu.

Aras, “Türkiye düşmanlarının her vasıtayı kullanarak hınçla, nefretle, öfkeyle saldırıya geçtiği 2016 yılı, aynı zamanda milli birlik ve dayanışma ruhunun canlanmasına, darbecilerle, teröristlerle, kandan beslenen odaklarla dişe diş mücadeleye vesile olmuştur” dedi.

“2017 Türkiye’nin Ayağa Kalkma Yılı Olmalıdır” diyen Aras yeni yıl mesajı şöyle sürdürdü;

“2016 yılını geride bırakırken milletçe yeni bir yıla giriyor, taze ve yepyeni umutlara kapı aralıyoruz. Çok zorlu, felaket ve facialarla dolu bir yılın ardından, ülkemizin huzur ve istikrar özlemi yüksek seviyeye ulaşmıştır.

Ne yazık ki 2016 yılı korkunç ve kahredici olaylara sahne olmuştur. Terörizmin kanlı ve hain emelleri 2016’ya damga vurmuş, Türkiye buhrandan buhrana sürüklenmiştir.
Terör örgütleri ve destek verip kışkırtan karanlık mihraklar, vatan topraklarıyla birlikte komşu coğrafyalarda şiddet ve cinayetleri ileri düzeyde tırmandırmışlardır.
2016, risk ve tehditlerin gölgesinde kalan, kayıp bir yıl olarak hafızalara kaydedilmiştir.

Türkiye düşmanlarının her vasıtayı kullanarak hınçla, nefretle, öfkeyle saldırıya geçtiği 2016 yılı, aynı zamanda milli birlik ve dayanışma ruhunun canlanmasına, darbecilerle, teröristlerle, kandan beslenen odaklarla dişe diş mücadeleye vesile olmuştur.

Unutulmasın ki, büyük Türk milleti güçsüz ve çaresiz değildir. Aziz milletimiz geçmişin en umutsuz anlarında milli birlik ve beraberlik duygusuyla doğrulmuş, üzerinde oynanan oyunları yüksek irade ve azmiyle bozmasını bilmiştir.

Ahlaki çöküşün, asayişsizliğin, terörün, ekonomik yıkımın, toplumsal güvensizliğin ve kuşkunun egemen olduğu ülkemizin 2017’de düzlüğe çıkması, esenliğe ulaşması, denge ve düzene kavuşması en samimi dileğimdir.

Türkiye’nin ne kadar fazla olursa olsun çözülemeyecek hiçbir sorunu, aşılamayacak hiçbir sıkıntısı yoktur ve olmayacaktır.

Başlayan her yılın, bir önceki yıldan daha da kötü sonlanması, aziz vatandaşlarımızın hayatlarında mutluluk, huzur ve rahatlık adına olumlu duygu ve hislerin gün geçtikçe zayıflaması sorumluluk sahibi herkesin üzerinde durması gereken bir açmazdır.
Önceliğine Türk milletini ve değerlerini alan, sorunlara başka başkentlerin çekim alanına kapılmadan Ankara’dan bakan, her türlü ilişkide onurlu, ahlaklı, milli ve ilkeli duruş gösteren siyaset anlayışı her türlü problemi en kısa sürede mutlaka temelinden giderecektir.

Milletimizin, bugünkünden çok daha karanlık bir tablo içinde, yokluk ve buhranları aşma becerisini gösterdiğine tarih şahitlik etmektedir.

Bugün de aynı ruh ve ilhamla zorlukları aşmaması için hiçbir neden yoktur.
2017, Türkiye’nin toparlanma, silkinip ayağa kalkma yılı olmalıdır.
Dağılmamızı planlayanlara, bölünmemizi arzulayanlara, parçalanmamızı amaçlayanlara karşı tavizsiz bir şekilde ortak cephe alıp, milli hak ve çıkarlarımızı korkusuzca savunacağımızı herkes iyi bilmelidir.
Yenilgimizi gözleyenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır.
Türk milleti özgüven ve cesaretle varlığına ve tarihsel mirasına sahip çıkacak, tüm saldırıları Allah’ın izniyle püskürtecek, ihaneti de cezasız bırakmayacaktır.
Yapay tartışmalar, suni gündemler, kısır çekişmeler Türkiye’nin önünü kesemeyecek, milli kenetlenmeye zarar veremeyecektir.
2017 yılında sağduyu, sabır ve aklın galip gelmesini, milli şuurun yükselmesini ve vatandaşlarımızın en kısa sürede huzur ve güvenliğe ulaşmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

Bu yıl içerisinde istiklalimiz ve istikbalimiz yoluna, vatan ve bayrak uğruna hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize ve tedavisi süren kardeşlerimize şifa dileklerimle birlikte şükranlarımı sunuyorum.

Halen sınır ötesinde emsalsiz bir mücadele veren kahraman Mehmetçiklerimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize üstün başarılar diliyor, Allah’ın himayesi üzerlerine olsun diyorum.

Her yeni gün ve her yeni yılın doğan bir umut olduğu inancıyla; 2017 yılının başlangıcının tüm hemşerilerimiz ve Türk-İslam alemi için huzur, barış, istikrar ve ebedi kardeşlik için kutlu bir uyanış miladı olmasını yürekten temenni ediyorum”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016