escort bayan

Heri Haber Çorum

Bu Film Çorum’da Çekilecek

Oklarla dans Sinema filminin çekimleri için geri sayım başladı.

Bu Film Çorum’da Çekilecek
205 views
31 Aralık 2019 - 15:56

Oklarla dans Sinema filminin çekimleri için geri sayım başladı.

4 ülkede çekimlerinin yapılacağı ve desteklediği Oklarla Dans Sinema Filmi çekimleri için geri sayım başladı. Filmin Türkiye ayağı Çorum ve İskilip Süheylan Köyünde çekilecek. Filmde ünlü oyuncularının yanı sıra Hollywood’dan da oyuncuların filmde yer alacağı edindiğimiz bilgiler arasında. 6 hafta gibi kısa bir süre sonra çekimlerine başlanacak film için İskilip Süheylan Köyüne doğal plato Cenaze taziye evi ve film için senaryonun oynanacağı köy evi yapılmış filmin çekileceği gün için hazır bekletiliyor.

Film için açıklamalarda bulunan film de Köyün İmamı rolünde oynayacak olan, Çam Yarması Bitik Kardeşler 2 Sinema Filminde Kaddar Ökkeş rolüyle tanıdığımız Zülfü Hamit Altın film hakkında açıklamalarda bulundu; “ Oklarla Dans Sinema Filmimiz yakın bir tarihte start verecek. Çekimlerine 4 ülkede devam edilecek olan film için büyük hazırlıklar yapıldı.

Ünlü oyunculardan Tuğba Özay, Esra Sönmezer, Engin Çağlar, Tuncay Akça, Nergis Odzak, İhsan Şakir Uyar, Melis Maja Aksoy, Burçin Ataş ve Hollywood’dan Wilma Eles, Shiva emmamdost, Samal Uasheva, Umu Bar gibi ünlü oyuncularında yer alacağı filmimizin bir bölümüde Çorum ve İskilip’te çekilecektir” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016