Heri Haber

Çorumlu Arıkoğlu’na “Yılın Tiyatro Oyunu” Ödülü

Çorumlu Tiyatro Yazarı Mustafa Arıkoğlu yazmış olduğu “Sakın Diyorum” adlı oyunuyla Altın Palmiye Ödül Töreni’nde“Yılın Tiyatro Oyunu” ödülünü aldı.

Çorumlu Arıkoğlu’na “Yılın Tiyatro Oyunu” Ödülü
13 Mayıs 2018 - 15:10 'de eklendi.

Çorumlu Tiyatro Yazarı Mustafa Arıkoğlu yazmış olduğu “Sakın Diyorum” adlı oyunuyla Altın Palmiye Ödül Töreni’nde“Yılın Tiyatro Oyunu” ödülünü aldı.

Türkiye’nin sinema, müzik ve televizyon alanında en prestijli ödüllerinden olan Altın Palmiye Ödül Töreni’nde “Yılın Tiyatro Oyunu”ödülüne hemşehrimiz Mustafa Arıkoğlu’nun yazmış olduğu “Sakın Diyorum” adlı oyun layık görüldü.
Kadrosunda Yılmaz Morgül, Ahmet Çevik ve Şebnem Schaefer gibi önemli isimleri barındıran oyun ekibiyle birlikte sahneye çıkan Arıkoğlu, ödül töreni sonrasında duygularını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, “Bu daha bir başlangıç” dedi.

Swissôtel İstanbul’da düzenlenen ve Beyaz Tv’den canlı yayınlanan 5. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri, geçtiğimiz hafta 7 Mayıs Pazartesi akşamı sanat ve basın camiasından ünlü isimlerin buluştuğu görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

İnternet sitesi Altınpalmiye.com üzerinden 2 milyon 643 bin 162 oy ile kazananların belli olduğu 5. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri’nde dünyaca ünlü sanatçılar Faydee ve Kate Linn de sahne aldı.

Yıldız yağmurunun yaşandığı, Özge Ulusoy’un sunuculuğunda gerçekleşen geceye; Alişan, Seren Serengil, Yaşar İpek, Cengiz Semercioğlu, Nazlı Çelik, Cem Öğretir, Jessica May, Soner Sarıkabadayı, Emre Aydın, Yılmaz Morgül, Ahmet Selçuk İlkan, Şenol İpek, Nihat Altınkaya, Cemal Hünal, İntizar, Burcu Kıratlı, Reyhan Karaca, Fatoş Seğmen, Hatice, Şebnem Schaefer, Ahmet Çevik ve daha birçok ünlü isim katıldı.

Zer 5. Altın Palmiye Sinema ve Dizi Ödülleri:
Yılın Tiyatro Oyunu: Sakın Diyorum Sakın / Ahmet Çevik Tiyatrosu
Yılın Sinema Filmi: Ayla
Yılın Komedi Sanatçısı: Ahmet Kural – Murat Cemcir
Yılın Erkek Sinema Oyuncusu: Barış Arduç (Mutluluk Zamanı)
Sosyal Sorumluluk Projesi Özel Ödülü: Kızım ve Ben
Unutulmaz Nostalji Oyuncusu: Cemal Hünal – Issız Adam
Yılın Aksiyon Dizisi: Söz (Star TV)
Yılın Dram Dizisi: Aşk ve Mavi (ATV)
Yılın Kadın Dizi Oyuncusu: Burcu Kıratlı (Aşk ve Mavi)
Yılın Yapımcısı: Mehmet Yiğit Alp – NTC Medya
Yılın Komedi Dizisi: Yeni Gelin (Show TV)
Yılın Erkek Dizi Oyuncusu: Tolga Sarıtaş (Söz)
Yılın Dizi Yönetmeni: Yağız Alp Akaydın (Söz)

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Çorum Gizemli Kızla Turizmde Patlama Yapabilir

Eşeğe Çarpan Otomobil Takla Attı

Garibanın Sofrasına Ekmek Verebilirsiniz

Kapat