Heri Haber

Yıldırım’dan İstanbul Çıkarması

AK Parti Çorum/Uğurludağ Belediye Başkan A. Adayı Adem Yıldırım, İstanbul’da yaşayan hemşehrileriyle buluştu.

Yıldırım’dan İstanbul Çıkarması
05 Aralık 2018 - 7:52 'de eklendi.

AK Parti Çorum/Uğurludağ Belediye Başkan A. Adayı Adem Yıldırım, İstanbul’da yaşayan hemşehrileriyle buluştu.

Cumartesi günü boğaz gezisinde bir araya gelen Yıldırım, pazar günü akşamı ise çay sohbetinde hemşehrilerine hitap edip projelerini anlattı.

31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti Çorum/Uğurludağ Belediye Başkan A. Adayı olan Adem Yıldırım, hemşehrileriyle buluşmalarına ara vermeden devam ediyor.

Çorum/Uğurludağ, ilçe vatandaşının yoğun olarak yaşadığı İstanbul’da ilk olarak boğaz gezisinde hemşehrilerle buluştu. Yıldırım, daha sonrasında çay sohbetinde bir araya gelerek hemşehrilerine hitap etti.

Aday olması durumunda, “ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın #GönülBelediyeciliği bağlamında çalınmadık kapı, eli sıkılmadık vatandaş bırakmayacağız prensibini ete kemiğe büründüreceklerini söyledi.

Bunun ilk adımları olarak sizlerle buluşmak için İstanbul’a kadar geldim.” diyen Yıldırım sözlerine şöyle devam etti; “İlçemizde belediyenin sadece asli görevi ile yetinmeyip, üretim hedefli çalışmalar yapıp sosyal belediyeciliği ön plana çıkartacağız. Yapacağımız projelerimiz memleketimizin sorunlarını çözmeye yönelik olacak ve kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, Belediye hizmetlerini herkese ve eşit bir şekilde ulaştırmanın gayretinde olacağını” söyleyerek konuşmasını tamamladı.

SON DAKİKA HABERLERİ
sanalbasin.com üyesidir
İLGİLİ HABERLER