Heri Haber

Uğurludağ’lılar Ankara’da Buluştu

Çorum’un Uğurludağ Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Zeki İpek’in düzenlemiş olduğu ‘Memleketim İçin Ben De Varım’ isimli programda buluştular.

Uğurludağ’lılar Ankara’da Buluştu
12 Mart 2019 - 7:55 'de eklendi.

Çorum’un Uğurludağ Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Zeki İpek’in düzenlemiş olduğu ‘Memleketim İçin Ben De Varım’ isimli programda buluştular.

Ankara’da yaşayan Uğurludağlı vatandaşların yoğun bir katılım gösterdiği program, özel bir salonda gerçekleştirildi.

Düzenlenen programa AK Parti ve MHP Mamak Belediye Meclis üye adayları ve MHP Mamak İlçe Teşkilat başkanı Mustafa Esen gibi önemli isimler de katıldı.

31 Mart yerel yönetim seçimlerine 20 gün kala Milliyetçi Hareket Partisi Uğurludağ Adayı Zeki İpek, Ankara’da bulunan Uğurludağlı hemşehrileri ile buluştu. Uğurludağlı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği program, coşkulu bir miting havasında gerçekleştirildi. Açılış konuşmasına, Dr. Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileterek başlayan Zeki İpek, “ 1 Nisan sabahından itibaren, ilçemizde yeniden MHP bayrağını sallandıracağız, bize gönül veren hemşehrilerimizin bu konuda hiç şüphesi olmasın.” dedi. Cumhur İttifakı’nın hukukunu her zaman koruduklarını ve ittifak hukukuna sadık kalarak çalışmalarını yürüttüklerini belirten İpek, konuşmasının devamında İŞ-Kur çalışanları konusuna da değindi. Uğurludağ Belediye Başkanı olarak seçilmesi durumunda, Belediye’ye işçi alımlarında daha şeffaf, adil ve adaletli olacaklarını belirten İpek, İŞ-Kur çalışanlarının da şantaj ve baskılara karşı boyun eğmemelerini ve her zaman İŞ-Kur çalışanlarının yanında olduklarını belirtti.

Uğurludağ’ı Çorumun Yıldızı Yapacağız

Proje tanıtımı sonrasında da konuşan ve her kesime hitap eden projeleri olduğunu belirten İpek, “Uğurludağ’ımızı Çorumun yıldızı yapacağız, halkımız ile iç içe olacak ve üretken belediyecilik konsepti ile ilçemizi yöneteceğiz” dedi. Programda konuşan Cumhur İttifakı Mamak Belediye Meclis Üyesi Adayları ve MHP İlçe Teşkilat Başkanı Murat Esen de Uğurludağ Belediyesi’ne her türlü yardımlarını yapacaklarını ve her zaman Uğurludağ halkının yanında olacaklarını belirtti.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
sanalbasin.com üyesidir
İLGİLİ HABERLER