Heri Haber Çorum

“Uğurludağ İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz”

Belediye Başkanlığı yaptığı süre içerisinde halkın yararına çalışmalar gerçekleştiren ve vatandaşların sorunlarının tespiti noktasında önemli gayretler gösteren Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, ilçe halkının da takdirini toplamaya devam ediyor.

“Uğurludağ İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz”
4 views
12 Ekim 2019 - 12:45

Belediye Başkanlığı yaptığı süre içerisinde halkın yararına çalışmalar gerçekleştiren ve vatandaşların sorunlarının tespiti noktasında önemli gayretler gösteren Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, ilçe halkının da takdirini toplamaya devam ediyor.

Gencinden yaşlısına, 7’den 70’e herkes tarafından sevilen Torun, kendisine sunulan kısıtlı imkanları farklı alanlarda değerlendirerek ilçenin en güzel görünüme kavuşması için gecesini gündüzüne katmayı sürdürüyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum başkanlığında Çorum Heyeti ile yapılan üst düzey toplantıda Çorum ve ilçelerinin talepleri masaya yatırılmış ve toplantıda Çorum’a yapılacak yatırımlar değerlendirilirken İl Özel İdaresi ile ilçe belediyelerine büyük oranda hibe desteği sağlanması kararlaştırılmıştı.

“UĞURLUDAĞ-ANKARA YOLUNA 2 MİLYON DESTEK SAĞLADIK”
Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, bu toplantı sonunda Çorum İl Özel İdaresine Uğurludağ ve köylerini Ankara’ya bağlayan yolu yapılması için 2 Milyon TL. hibe desteğinin İller Bankası aracılığı ile sağlandığını söyledi.

“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Torun, hibe desteği için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum başta olmak üzere, AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a, Erol Kavuncu’ya, Oğuzhan Kaya’ya, AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahşatcı’ya, Milletvekillerine, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

“İLÇEMİZ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”
Uğurludağ’ın gelişmesi ve kalkınması için AK Parti siyasetçileri olarak canla başla çalıştıklarını belirten Torun, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi yol hayattır, yol medeniyettir diyerek bizlerde Çorum’un Uğurludağ ilçesine bağlı Karakısık, Üçdam, Yarımca, Ambarcı, Yeniyapan, Resuloğlu, Küçükerikli, Büyükerikli, Karaevliya, Dutpınar Belkavak Karakısık ve Sağpazar köylerinin 30 km.lik grup yolu ve Uğurludağ- Ankara yolunun tamamlanması için 2 Milyon TL. Çöp konteynırı alınması için ise 1 Milyon TL hibe desteği alınmıştır. İlçe halkımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

“GÖZLE GÖRÜLER HİZMETLERE İMZAMIZI ATTIK”
Kısa sürede ilçede gözle görülür değişiklikleri imza attıklarının altını çizen Torun, “Bizler ayrım göstermeden, vatandaşlarımız için gece gündüz çalışıyoruz. Çünkü halkımız bizim baştacımızdır” dedi.

Vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiklerine vurgu yapan Başkan Torun, “Uğurludağ’da yaşayan vatandaşlarımızın çoğu bizim hizmetlerimizden memnundur, bunun içinde bizleri severler. Halkımız ile içiçe olmaya gayret gösteriyoruz bunun göstergesi olarakta halk toplantıları yaparak vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Şeffaf belediyecilik altında neyizim var, neyimiz yok her türlü derdimizi anlatıyoruz. Çünkü bizler burada yaşıyoruz ekmeğimizi, aşımızı burada kazanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“HER ALANDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”
Göreve geldikleri ilk günden bu yana Uğurludağ’ın kalkınarak değişmesini ve gelişmesini kendilerine hedef seçtiklerine vurgu yapan Torun, “Bu hedef doğrultusunda ekiplerimiz tüm alanlarda olduğu gibi ilçemizin alt yapı, üst yapı ve ulaşım konularında da hazırladığımız projeler doğrultusunda gecesini gündüzüne katarak, halkımızın mutluluğu için önemli işler yapmaktadır” ifadesinde bulundu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016