Heri Haber Çorum

Özsarı, Mazbatasını Aldı

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanlığına tekrar seçilen Metin Özsarı, İlçe Seçim Müdürlüğü’nden mazbatasını aldı.

Özsarı, Mazbatasını Aldı
425 views
10 Eylül 2020 - 16:32

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanlığına tekrar seçilen Metin Özsarı, İlçe Seçim Müdürlüğü’nden mazbatasını aldı.

5 Eylül Cumartesi günü yapılan 7. Olağan Kongrede tekrar AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Metin Özsarı, yönetim kurulu üyeleri ile gittiği İlçe Seçim Müdürlüğü’nden mazbatasını aldı.

Başkan Metin Özsarı, mazbata töreninin ardından yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Özsarı, “Bizler kongre sürecimiz boyunca ilçemizde saygın, temsil noktasında değeri olan birleştirici, bütünleştirici bir teşkilat oluşturmak adına çalışmalar yaptık ve bu anlamda yeni ekip arkadaşlarımızla birlikte teşkilatımızı oluşturduk. Bizler ekibimle birlikte misyonumuzun bilincindeyiz. Davamızın Hak davası olduğunu biliyoruz. Allah utandırmasın memleketimiz için çalışmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Metin Özsarı Başkanlığında, yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Aziz Sarüce, Nuh Aluç, Ali Koçak, Ceylan Karayel, Hasan Karaman, Mevlüt Göyhan, Osman Akkaya, Rıfat Sarıyerli, Şevki Çoksezgin, Ramazan Kayretli, Yusuf Bezci, Hamide Uzun, Şükran Abanuzoğlu ve Gönül Çalmuk.

Yedekler; Fatih Atalay, Halil Buğrahan Kopan, Haydar Dölkeleş, Yasin Çırakoğlu, Ahmet Halis Ulusan, Zekeriya Tanışıklı, Bilal Çilburunoğlu, Fatih Gerçekçioğlu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016