Heri Haber

SP’den, Osmancık Halkına Karanfil

Saadet Partisi Çorum İl Teşkilatı Osmancık İlçesi’nde esnaf ve halkla kucaklaştı.

SP’den, Osmancık Halkına Karanfil
13 Şubat 2018 - 8:53 'de eklendi.

Saadet Partisi Çorum İl Teşkilatı Osmancık İlçesi’nde esnaf ve halkla kucaklaştı.

Saadet Partisi Çorum İl Başkanı Faruk Cıdık ve beraberindeki heyetle birlikte Osmancık esnafını ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.

Ziyarette Saadet Partisi Genel İdare Kurlu Üyesi Ahmet Bölükbaş, Saadet Partisi Alaca İlçe Başkanı Mustafa Kütük, Ortaköy İlçe Başkanı Vehbi Özdemircan, Osmancık İlçe Başkanı Halil İbrahim İnoğlu, Laçin İlçe Başkanı Mustafa Ayvalı, Mecitözü İlçe Başkanı Uzeyir Özseçer, ve bazı parti mensupları katıldı.

Osmancık cadde ve sokaklarında sevgi yürüyüşünde bulunan Saadet Partili heyet ellerindeki karanfilleri iş yerlerini tek tek gezerek esnafa taktim ettiler.

Saadet Partisi Çorum İl Başkanı Faruk Cıdık, “Esnaf ziyaretinde malumuz üzere ülkemiz sıkıntılı dönemlerden geçiriyor bu dönemler de ülkemizin ve devletimizin yanındayız gün geçmiyor ki Afrinden şehit haberleri hiç eksik olmuyor ocaklarımıza hemen her gün acılar düşüyor şahsım ve teşkilatım adına şehit olan vatan evlatlarına rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Afrin meselesi parti meselesi haline gelmemeli bu sorun bir partinin bir hükümetin değil tüm ulusumuzun hatta ümmetin meselesidir unutulmamalı bugünlere tesadüfen gelinmedi cennet mekan Erbakan hocamız ” Mesele Suriye ise hedef Türkiyedir” Orta Doğudaki bu sorunların acıların müsebbibi bir kez daha dile getirmek gerekirse Siyonizm ve işbirlikcileridir. Yek vucut olarak bu sorunları aşacağız inşallah” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
5 Araca Çarptı, Ortadan Kayboldu

Gür’den, Faiz İndirimi Müjdesi

Tekirdağ Hazırlıkları Başladı

Kapat