Heri Haber

CHP’de, Genç Gazeteci Başkan Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum teşkilatlarında (CHP)’de ilçe kongreleri tüm hızıyla sürüyor.

CHP’de, Genç Gazeteci Başkan Oldu
08 Aralık 2017 - 9:11 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum teşkilatlarında (CHP)’de ilçe kongreleri tüm hızıyla sürüyor.

26 Kasım’da Mecitözü ve Ortaköy İlçesi ile başlayan kongre sürecinde kapsamında İskilip Örgütü de ilçe kongresini tamamladı.

Tek aday ile gidilen seçimde CHP İlçe Başkanlığı’na İskilip Son Havadis Gazetesi Sahibi 30 yaşındaki Burak İzzet Karaca seçildi.

Divan Başkanlığı’nı CHP İl Başkan Yardımcısı Kenan Özcan’ın üstlendiği genel kurula İl Başkanı Hasan Suvacı, 22. Dönem Çorum Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Yıldız Bek, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülhan Eke, bir önceki dönem milletvekili adayı Av. Dinçer Solmaz ile çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede söz alan partililer, AKP hükümetinin politikalarını eleştirdi.
Mevcut başkan Ahmet Almacı’nın tekrar aday olmadığı genel kurulda yapılan seçimde Burak İzzet Karaca, CHP İskilip İlçe Başkanlığı’na seçilirken, Yönetim Kurulu üyeleri ise Abdullah Almalı, Mehmet Aygün, Ali Bingül, Rasim Demir, Hüseyin Eğri, İsmail Güler, Ahmet Keleş, Muhittin Pamuk, Talip Topal ve Murat Zobu’dan oluştu.

İl Kongre Delegeleri ise şu isimlerden oluştu:
Mehmet Aygün, Rasim Demir, İsmail Güler, Burak İzzet Karaca, Talip Topal, Yusuf Var.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Başkanlar Emlak Bürosu Açıldı

Karadağ’dan, 15 Temmuz Gazisine Ziyaret

Karadağ, “Kılıçdaroğlu Tiyatro Oynuyor”

Kapat