Heri Haber

Bayat’ta Spor Dolu Hafta Sonu

Bayat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Çorum Bahar Spor Kulübü iş birliği ile hafta sonu çeşitli sportif faaliyetler düzenlendi.

Bayat’ta Spor Dolu Hafta Sonu
12 Mart 2019 - 7:23 'de eklendi.

Bayat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Çorum Bahar Spor Kulübü iş birliği ile hafta sonu çeşitli sportif faaliyetler düzenlendi.

Cumartesi günü Bayat Kapalı Spor Salonunda “Kick Boks Point Fighting” turnuvası düzenlendi. Çorum Bahar Spor Kulübü ile Bayat ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan ‘Kick Boks’ kursu öğrencilerinden oluşan 70 katılımcı (Erkek – Bayan, Minikler, Yıldızlar ve Büyükler) çeşitli kategorilerde toplam 123 maç yaptı.

10 Mart 2019 Pazar günü ise Bayat Şehit Yakup Kozan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda “Bilek Güreşi” turnuvası gerçekleştirildi.

Çorum Bahar Spor Kulübü öğrencilerinin yanı sıra Bayat ilçesinde öğrenim gören öğrenciler ile Bayat halkının katıldığı turnuva nefesleri kesti. Yüzün üzerinde katılımcının yer aldığı turnuvada, tüm kategorilerde toplam 64 madalya verildi.

Bayat Kaymakamı Oğuzhan Ocak, Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Eren Davul, okul müdürleri, öğrenci velileri ve vatandaşların katıldığı program izleyenler ve Bayat halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Bayat Kaymakamı Oğuzhan Ocak, Bayat ilçesinde her türlü sportif faaliyetin desteklenmesi konusunda sorumluluk aldıklarını ve almaya devam edeceklerini, bu ve buna benzer faaliyetlerin devamını dilediğini belirterek katılımcılara başarılar diledi.

SON DAKİKA HABERLERİ
sanalbasin.com üyesidir
İLGİLİ HABERLER