Heri Haber

Çorum Genç Girişimciler Alaca’da

Önceki haftalarda çalışma kahvaltısında bir araya gelen Çorum Genç Girişimciler Kurulu Mart ayı toplantılarını Alaca’da yaptı.

Çorum Genç Girişimciler Alaca’da
24 Mart 2016 - 22:02 'de eklendi.

Önceki haftalarda çalışma kahvaltısında bir araya gelen Çorum Genç Girişimciler Kurulu Mart ayı toplantılarını Alaca’da yaptı.

Programın evsahipliğini Alaca Ticaret ve Sanayi Odası ile Alaca Ticaret Borsası üstlendi. Programa Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Günser Şirin, Alaca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Coşkun, Alaca TSO Meclis Başkanı Hasan Demiran, Alaca TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Tanlı, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Güzel, TOBB Çorum Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Elvan Can Çabuk ile Çorum Genç Girişimciler kurulu üyeleri katıldı.

Çorum Genç Girişimler olarak samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ileride ilçemizde yapılacak genç girişimci faaliyetleri değerlendirildi.

Çorum Genç Girişimciler Başkanı Elvan Can Çabuk Hakkari’de görev yapan Kahraman Türk Askerimize ve Kahraman Türk Polisimize; terör ile mücadelelerinde yalnız olmadıklarını hissettirmek için gönderilen atıştırmalık kuruyemiş kampanyası ile gençlere örnek bir sosyal sorumluluk oluşturan Alaca TSO Başkanı Günser Şirin’e ve Genç Girişimcilere verdiği destekten ve dolayıda Alaca Ticaret Borsası Başkanı Fahri Coşkun’a birer plaket takdim etti.

Ayrıca Alaca TSO Başkanı Günser Şirin, Alaca TB Başkanı Fahri Coşkun’a Hakkari’ye gönderilen kuruyemiş kampanyasına vermiş olduğu destek için teşekkür etti. Toplantı Genç Girişimciler onuruna verilen yemek ile son buldu.

IMG_20160323_184211_HDR

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat