Heri Haber

Sultan Tower Çorum’un Gözdesi Oldu

Uzay, Çakır, Ersoy ve Taşlar İnşaat olmak üzere 4 konsorsiyum tarafından yapımı tamamlanan Çorum’un en yüksek ve en prestijli binası Sultan Tower görücüye çıktı.

Sultan Tower Çorum’un Gözdesi Oldu
12 Ekim 2017 - 15:15 'de eklendi.

Uzay, Çakır, Ersoy ve Taşlar İnşaat olmak üzere 4 konsorsiyum tarafından yapımı tamamlanan Çorum’un en yüksek ve en prestijli binası Sultan Tower görücüye çıktı.

Her daireye bir park yeri olmak üzere 200 araçlık 1.650 metrekare kapalı otoparkı, hipermarketi, çocuk oyun alanları, fitness center, geniş yeşil alanı ve 7/24 saat güvenlik noktası ile Çorum’da fark yaratan bina kente ise eşi benzeri olmayan bir değer kattı.

Sultan Tower’ın sadece mimarisiyle değil ayrıcalıklarıyla da Çorum’un zirvesinde yer aldığını söyleyen bina yetkilileri Cemal Ersoy, Şaban Torun, Mehmet Çakır ve Erdal Taş, bugün bir basın toplantısı düzenleyerek Sultan Tower’ın kapılarını basın mensuplarına açtılar.

Binalarının depreme dayanıklı olduğunu kaydeden Cemal Ersoy, Ankara’dan jeolojik uzmanları getirerek, depreme dayanıklı olması konusunda çalışma yapıldığını ifade etti.

13 Katlı olan binada 52 daire olduğunu belirten Ersoy, çift banyolu, kilerli, giyim odalı 4 oda 1 salon artı 1 balkonun ifade ederek, Çorum standartlarına göre çok lüks daireler olduğunu iddia etti.

Uygun arsa bulunduğu takdirde daha yüksek binalar yapmayı hedeflediklerini vurgulayan Ersoy, ” Bizler ve Bizlerden sonra gelen müteahhitlerimize de bu Sultan Tower ilham kaynağı olur ve inanıyorum ki daha yüksek binalar yapacaklardır. Bunun için biraz sonra temeli kazılarak olan Yunus Market Zincirlerini yapacağı bina 24 katlı olacaktır”dedi.

Geleceğin en değerli yatırımını yapmak isteyenler için Sultan Tower’ın kaçırılmaz bir fırsat olduğunu vurgulayan Ersoy, Torun, Çakır ve Taş, Sultan Tower’ın yatırımcısına asla kaybettirmeyeceğini dile getirdiler.

Buharevler Mahallesi İlim Yayma Cemiyeti’nin hemen arkasında bulunan 245 metrekare genişliğinde 4+1 konutların bulunduğu Sultan Tower’ın mimarı projesi ise Ersoy Mühendislik’e ait.

Sultan Tower’ın ayrıcalıklı dünyasında yer almak isteyenler, 0.532 366 36 69 ve 0.532 352 32 97 nolu telefonu aramaları yeterli.

 

 

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat