Heri Haber

Karadağ Oyunu Kullandı, Sandıkları Gezdi

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, bugün yapılan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için oyunu kullandıktan sonra tüm ilde sandıkları gezdi.

Karadağ Oyunu Kullandı, Sandıkları Gezdi
24 Haziran 2018 - 15:00 'de eklendi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, bugün yapılan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için oyunu kullandıktan sonra tüm ilde sandıkları gezdi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Cumhurbaşkanlığı ve 27’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Kocatepe İlkokulu’nda 1456 nolu sandıkta oy kullandı.

AK Parti Çorum milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, eşi Muazzez ve kızı Cemile Merve ile birlikte oyunu kullanan İl Başkanı Mehmet Karadağ, çıkışta gazetecilere açıklama yaptı.


Milletin desteğiyle rekor bir oy beklediklerini dile getiren Karadağ, “16 Nisan’da bir açıklama yapmıştık. Akşam bazılarının ışığının söneceğini bazılarının ise sabaha kadar yanacağını söylemiştik. Bu akşamda biz il teşkilatı olarak hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. Milletimizin desteğiyle rekor bir oy bekliyoruz. Bu seçimlerde teşkilatlarımız ciddi bir sınav verdi. Gidilmedik köy, belde, ilçe kalmadı. Sıkmadık el bırakmadık. Bu noktada SKM ve milletvekili adaylarımıza ve diğer teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Bugün içinde 2 bin kişilik bir ekibimiz var. Eğitimleri tamamlandı. Seçim yasalarına en vakıf kadroda bizim kadrolarımızdır” dedi.


Demokratik bir seçim süreci yaşandığını dile getiren Karadağ, “Okullarımızı ziyaret ediyoruz. Gayet demokratik bir seçim süreci yaşanıyor. Çorum’da herhangi bir olumsuzluk söz konusu değil. Sayım sırasında da sandığa yansıyan millet iradesi yine aynı şekilde layıkıyla sayım yapılır. Sonuçlar açıklandığında inşallah cumhurbaşkanımız tekrar cumhurbaşkanı olarak, milletvekillerimizi de en üst düzeyde mecliste temsilinin gerçekleşeceğine inanıyoruz. Seçimler vatanımız, milletimiz, Çorum için hayırlı olur” diye konuştu.


“Bu davaya hizmet etmeye devam edeceğiz”
AK Parti Çorum milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ise, dava adamı olduklarını belirterek, “Biz davamızın peşindeyiz. Ülkemizin hizmetindeyiz. Bu davaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Görevimizi devredeceğiz. Yeni milletvekili arkadaşlarımıza her türlü desteği vereceğiz. Şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Şehrimizin daha ileri gitmesi iradenin, erdemin, cesaretin yükseldiği bir Türkiye’de bu yola baş koyduk. Durmak yok yola devam. Tüm teşkilatlara teşekkür ediyorum onlarla çalışmak bir şerefti” diye konuştu.

Kayıtlı olduğu 1456 nolu sandıkta oyunu kullanan Karadağ, sonrasında AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt,  Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Başkan Yardımcısı Yusuf Ahlatcı, Murat Günay ile birlikte il genelinde oy verme işlemi devam eden diğer okulları gezdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER