Heri Haber

“Öğretmene Şiddete Hayır” Etiketi Rekor Kırdı

“Öğretmene Şiddete Hayır” Etiketi Sosyal Medyada Rekor Kırdı.

“Öğretmene Şiddete Hayır” Etiketi Rekor Kırdı
16 Ocak 2018 - 18:18 'de eklendi.

“Öğretmene Şiddete Hayır” Etiketi Sosyal Medyada Rekor Kırdı. Etikete binlerce katılım ve tweet paylaşımı yapılıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı bürokratlarının başlattığı ve il milli eğitim müdürlüğü hesaplarının katıldığı #ögretmeneşiddetehayır etiketi saatlerce twitter TT gündeminde kalarak rekor kırdı.

Etikete başta bakanlık bürokratları olmak üzere öğretmenler, öğrenciler ve veliler de katıldı. Kısa sürede sosyal medya gündemine giren ve 30 dakikada trend topic olarak zirveye kadar çıkan #ögretmeneşiddetehayır etiketi rekor kırdı.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Sn Yusuf Tekin’in tweetleri ile başlayan etikete İl Milli Eğitim Müdürleri, öğretmen ve velilerin de tweetleri ile öğretmenlere destek olduğu görüldü.

Müsteşar Yusuf Tekin #ögretmeneşiddetehayır etiketine tweet atan herkese teşekkürlerini ifade eden bir tweet paylaşımı da yaptı.

Öğretmenlere şiddete hayır konulu etiket için şu ana kadar 50.000’nin üzerinde tweet atıldığı görülüyor. mebpersonel.com olarak biz de sitemizin twitter hesabından etikete destek tweetleri atarak toplumun ve eğitimin temel taşı öğretmenlerimizin her zaman yanında olduğumuzu ve şiddete karşı olduğumuzu ifade etmek isteriz Başta MEB Müsteşarı Yusuf Tekin Bey’in tweetleri ile başlayan #ögretmeneşiddetehayır etiketine atılan tweetlerden bazıları şöyle:

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
“2017 Yılında 1 Milyon 57 Bin Kişiye İş Verildi”

Necmettin Uzun, Mazbatasını Aldı

Yürüyüş ve Gösteri Yerleri Belirlendi

Kapat