Heri Haber Çorum

Güloğlu, Öğretmenleri Unutmadı

Çorum Belediye Meclisi Kasım Ayı toplantısı bugün Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın başkanlığında gerçekleştirildi.

Güloğlu, Öğretmenleri Unutmadı
6 views
08 Kasım 2019 - 15:40

Çorum Belediye Meclisi Kasım Ayı toplantısı bugün Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın başkanlığında gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantıda gündem dışı söz alan MHP Grup Başkanı Selim Güloğlu, “Alemlere rahmet olarak gönderilen mübarek ve sevgili peygamberimizin yeryüzünün şereflendirmesini simgeleyen mübarek mevlit kandilimizin hayırlara vesile olmasını ve dualarımızın kabul hayırlanımızın makbul olmasını cenabı Allahtan niyaz ederim” dedi.

Tüm Müslüman áleminin ve Çorum halkının mübarek mevlit kandilini kutlayan Güloğlu, “Küçük bedenleri ile büyük mücadele eden evlatlarımıza Allahtan şifa diliyor. 2 ve 8 Kasım tarihleri arasında lösemilinçocuklar haftası münasebeti ile daima onların yanında ve destekçisi olduğumuzu söylüyoruz” diye konuştu.

Kasım ayı Türk milleti için milli bir yas hüviyetinde olduğunun altını çizen Güloğlu, ” 10 Kasım 1938 yılında ebediyete irtihal eden GAZI MUSTAFA KEMAL ATATURK sadece Türkiye Cumhuriyeti devleti için değil, bütün Türk dünyası için örnek bir insan büyük bir devlet adamıdır. Onu kaybetmekle Türk dünyası büyük bir değerini yitirmis adeta başsız kalarak uzun bir bocalama dönemine girmiştir. Yaşadığımız acı tecrübeler bize ve bütün dünyaya Atatürk ün ferasetini, cesaretini ve düşünce kudretini bir kez daha ispat etmiştir. Bu vesileyle ebediyete irtihalinin 81. Yılında GAZI MUSTAFA KEMAL ATATURK’ saygi, sevgi, özlem ve minnetle anıyoruz” şeklinde konuştu.

Güloğlu, konuşmasının sonunda öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016