Heri Haber

‘Cumhurbaşkanını Ağırlamak İçin Toplandılar’

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, il-ilçe teşkilatları ve Belediye Başkanları ile toplantı yaptı.

‘Cumhurbaşkanını Ağırlamak İçin Toplandılar’
10 Ocak 2018 - 20:17 'de eklendi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, il-ilçe teşkilatları ve Belediye Başkanları ile toplantı yaptı. Toplantı da 28 Ocak’ta Çorum’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın program hazırlıkları görüşüldü.

Basına açık bölümde açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, 28 Ocak’ta Çorum halkıyla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde ağırlamak için neler yapacaklarını konuşmak üzere bu toplantıyı düzenlediklerini dile getirerek, “Toplantımızda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın programı ile ilgili gerekli planlamaları yapacağız. Cumhurbaşkanımızı 10 Nisan 2017 tarihinde yapılan Çorum mitinginden daha iyi ağırlayacağız. O gün 70 bin kişiyle ağırlamıştık” dedi.

AK Parti İl Başkanlığına atanalı 15 ay geçtiğini ve bu sürede teşkilatlarda ciddi bir dinamizm ortaya koyduklarını kaydeden Karadağ, teşkilatlara performanslarından dolayı teşekkür etti.

SSM HEYETİNİN ÇORUM PROGRAMI

Çorum’a hizmet getirilmesi için ciddi çalışmalar yaptıklarını ifade eden Karadağ, “Bugünde (dün) Savunma Sanayi Müsteşarlığı’ndan bir heyet şehrimize geldi. Yapılan toplantılarda Çorum’a nasıl katkı sunulabileceğini görüştük. Bilindiği gibi daha öncede BMC otomotivden bir heyet şehrimize gelmiş ve yapılan incelemeler sonucunda üç firma tedarikçi olmuştu. Sanayicilerimizin bu tür projelerde yer almaları önemlidir” dedi.

BMC’DEN İKİNCİ HEYET GELİYOR

16 Ocak’ta BMC Genel Müdürü Osman Dur’un Çorum’a geleceğini de dile getiren Karadağ, “BMC Genel Müdürü Osman Dur Çorum’un eniştesi olur. 16 Ocak’ta BMC Güç Grubundan bir heyetle Çorum’a gelecek. Sabah yapılacak olan ilk toplantıda Hitit Üniversitesi akademisyenleri ile istişarede bulunulacak. Heyet öğleden sonra ise TSO’da sanayicilerle biraraya gelecek. Ayrıca Hitit Üniversitesi’nde güç grubu-motor üzerine yüksek lisans yada doktora yapan öğrencilere de BMC burs verecek” şeklinde belirtti.(hakimiyetgazetesi)

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
‘Gazeteciler Kamu Görevi Yapıyor’

‘Doğru Haber İçin Çaba Gösteriyorlar’

Bekir Kılıç’ın Ablası Vefat Etti

Kapat