Heri Haber

Çorum Ulaş A.Ş.’den Kılıç’a Kutlama

Çorum Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç’ı ziyaret etti.

Çorum Ulaş A.Ş.’den Kılıç’a Kutlama
13 Şubat 2018 - 14:20 'de eklendi.

Çorum Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç’ı ziyaret etti.

Çorum Mobilyacılar Odası Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek tekrardan oda başkanlığına seçilen Yalçın Kılıç’ı makamında ziyaret eden Çorum Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Melendiz, yeni dönemde Kılıç’a başarılar diledi. Ziyarette Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Uzan, Faruk Cıdık, Seydi Ahmet Bolat, Adem Dinç ve Selami Kökten de hazır bulundu.

Çorum Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Melendiz, mobilyacı esnafının çoğunluğunun oyunu alarak yeniden bu göreve seçilen oda başkanı Yalçın Kılıç’ı tebrik etti. Melendiz, ”Geçtiğimiz ay yapılan genel kurulda Mobilyacılar Odası Başkanı olarak güven tazeleyen sayın Yalçın Kılıç ve yönetimine Ulaş A.Ş. olarak yeni dönemde de başarılar diliyoruz. Başkanımız bulunduğu konum olarak hem mobilyacı esnafımıza hem de Çorum’da hizmet veren diğer tüm meslek dallarında yer alan esnaf kardeşlerimize hizmet veriyor. Gecesini gündüzüne katıyor. Çorum esnafının daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışıyor. Buralar hizmet yeridir. Sayın Yalçın Kılıç’ta bunun bilinciyle çalışan, kapısı herkese açık olan birisidir. Kendisine ve yönetim kuruluna bundan sonraki süreçte de başarılar diliyoruz” dedi.

Mobilyacılar Odası ve Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç ise, Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Melendiz ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Kılıç, ”Bu görevler elbette ki gelip geçicidir. Önemli olan görevde bulunduğumuz sürece esnafımıza daha çok hizmet ederek onları daha güzel yerlere getirebilmektir. Mobilyacı esnafımız sağ olsunlar bana ve yönetimime bu görevi bir kez daha vererek bizleri onurlandırdılar. Bizde bu görevi en iyi şekilde devam ettirmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman söylediğim bir söz var. Çorum’da bulunan tüm esnafımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz onlar için ne yapsak azdır. Sizlerin huzurunda bir kez daha bize hizmet konusunda yetki veren mobilyacı esnafımıza  canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Orhan Ateş, Şahin’i Kutladı

Bylock Kullanan 5 Kişi Gözaltında

Karadağ, Hastaların Duasını Aldı

Kapat