Heri Haber

Berna-Osman Çiftinin Mutlu Günü

Çorum Merkez Kırıkdilim Köyü Muhtarı Ahmet Topuz’un oğlu, Çorum Belediyesi zabıta memuru Osman Topuz, Soma Kömür İşletmelerinden emekli Neşet Eker’in kızı Berna Eker ile hayatını birleştirdi.

Berna-Osman Çiftinin Mutlu Günü
16 Ekim 2017 - 22:46 'de eklendi.

Çorum Merkez Kırıkdilim Köyü Muhtarı Ahmet Topuz’un oğlu, Çorum Belediyesi zabıta memuru Osman Topuz, Soma Kömür İşletmelerinden emekli Neşet Eker’in kızı Berna Eker ile hayatını birleştirdi.

13 Ekim Cuma günü bayrak kaldırma ile başlayan düğün programı 15 Ekim Pazar günü kız evinden konvoy eşliğinde gelin alma töreni ile devam etti.

Gelin baba evinde dualar eşliğinde çıkartıldıktan sonra Çorum’da Kunduzhan Mahallesi’ndeki Hıdırlık Mevkii’nde bulunan Kerebi-i Gazi, Ubeydi Gazi ve Suheyb-i Rumi’ye ait türbeler ziyaret edilip, burada gelin ile damat bir ömür boyu mutlulukları için dua etti.

Yüksel-Ahmet Topuz çiftinin oğulları Osman Topuz ile Ayten-Neşet çiftinin kızları Berna’nın düğün merasimi Yıldız Park Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Genç çiftlerin yakınları ve çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde Yüksel ve Ahmet Topuz çifti ile dünürleri Ayten ve Neşet Eker ailesi çocuklarının bu mutlu gününde davetlilerle yakından ilgilenerek, kızları ve oğullarının mutlu bir beraberliğe adım attığı özel günün sevincini dostlarıyla paylaştı.

NİKAHLARINI BELEDİYE BAŞKANI KÜLCÜ KIYDI

Berna ve Osman çifti alkışlar eşliğinde salona girerek, ilk danslarını yine alkışlar eşliğinde yaptılar. Düğün töreninde genç çiftin nikahını Belediye Başkanı Muzaffer Külcü kıyarak yeni çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Genç çiftin nikah şahitliğini SP Eski İl Başkanı ve Erbakan Vakfının Çorum Kurucusu Mehmet Aşıla ile iş arkadaşı Kutay Külcü yaptı.

DOYASIYA EĞLENDİLER

Berna ve Osman çiftinin nikah töreninin ardından, düğün pastası kesildi ve konuklar eşsiz müzik resitali ile danslar ederek, unutulmaz bir gece yaşadılar.

Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan sevdikleriyle birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde halay çeken ve oyun oynayan genç çiftin mutluluğu düğünün sonunda zirve yaptı.

Eğlenceli bir şekilde devam eden düğünün sonunda genç çiftler, geceye katılan herkesle fotoğraf çektirerek, mutlu günlerini ölümsüzleştirdi.

Heri Haber olarak, Topuz ve Eker ailelerini tebrik eder, Berna-Osman çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat