Heri Haber

Belediyesporda Deprem Yaşanıyor

Çorum Belediyespor Teknik Direktör Cüneyt Biçer ile yollarını ayırdıklarını açıklayan Kulüp Başkanı Ömer Balaban, sezon sonunda da kendisinin görevini bırakacağını açıkladı.

Belediyesporda Deprem Yaşanıyor
10 Nisan 2018 - 14:15 'de eklendi.

Çorum Belediyespor Teknik Direktör Cüneyt Biçer ile yollarını ayırdıklarını açıklayan Kulüp Başkanı Ömer Balaban, sezon sonunda da kendisinin görevini bırakacağını açıkladı.

Yönetim bu sabah yaptığı toplantı sonrası teknik direktör Cüneyt Biçer ile yollarını ayrıma kararı aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Ömer Balaban,“ Bugün sabah saatlerinde yaptığımız toplantı sonrası Cüneyt Biçer hocamızla karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Cüneyt hocamız da yeni gelecek yönetimin önünü açmak adına kararımıza saygı duymuştur. Kendisine ve ekibine bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

4 FUTBOLCUNUN BİLETİ KESİLDİ.

Öte yandan Cüneyt Biçer’le birlikte 4 de futbolcunun bileti kesildi. Yönetimin, Doğukan Pala, Taner Gürsoy, Emre Okur ve Salim Uzun’la yoları ayırma kararı aldı.

 

Balaban ayrıca, yeni sezonda kendisinin de kulüp yönetiminde görev almayacağının altını çizerek, “Görev yaptığım süre zarfında tüm iyi niyetimle takımımızın daha iyi yerlere gelmesi adına yoğun mesai harcadım. Ancak tüm bunlara rağmen istenilen başarı futbolla izah edemeyeceğimiz nedenlerden dolayı başarı gelmedi. Bu nedenle de gelecek sezonda yönetimde yer almayacağım. Sezon sonuna kadar tüm yükümlülüklerimi yerine getireceğim. Yeni sezonda oluşacak olan yönetime şimdiden başarılar diliyorum. Çorum aşığı bir insan olarak bundan sonraki süreçte üzerime düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumun bilinmesini istiyorum” diye konuştu. Balaban ayrıca, ligde matematiksel olarak iddiaları devam ettiği sürece ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ve mücadele etmeye gayret göstereceklerini de dile getirdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Belediye Konut ve İşyeri Arsası Satacak

Ceylan, Süt Üreticilerinin Sorununu Çözdü

Nikah Sarayının Kafeteryası İhale Edildi

Kapat