escort bayan

Heri Haber Çorum

Bakan KILIÇ Geliyor

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç 1 Mart 2017 Çarşamba günü ilimizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunacaktır. Saat 11.00’de Çorum’a gelmesi beklenen Bakan Kılıç, İlimizdeki programlar çerçevesinde Çorum Valiliğine gerçekleştireceği ziyaretin ardından saat 12.00’de AK Parti Çorum İl Başkanlığımızı ziyaret ederek teşkilat mensuplarımızla buluşacak

Bakan KILIÇ Geliyor
34 views
28 Şubat 2017 - 19:06

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç 1 Mart 2017 Çarşamba günü ilimizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunacaktır. Saat 11.00’de Çorum’a gelmesi beklenen Bakan Kılıç, İlimizdeki programlar çerçevesinde Çorum Valiliğine gerçekleştireceği ziyaretin ardından saat 12.00’de AK Parti Çorum İl Başkanlığımızı ziyaret ederek teşkilat mensuplarımızla buluşacak.

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç, belediye ziyareti ve öğle yemeğinin ardından Saat 14.00’de Turgut Özal Konferans Salonu’nda AK Parti İl Gençlik Kollarının ‘Genç Kürsü’ programına konuk olarak, katılımcılara 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandum öncesinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi hakkında bilgi verecek.

Mahmut Atalay Gençlik Merkezini ziyaret edip KYK oyunlarınında startını verecek olan Bakan Kılıç yapımı devam eden Stadyum inşaatında incelemelerde bulunacak. Daha sonra KYK Hitit Kız öğrenci yurdunu ziyaret edecek olan Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ilimizdeki programını tamamlayarak akşam saatlerinde Ankara’ya dönecek dendi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016