Heri Haber

“Aynı Yolun Yolcusuyuz”

AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

“Aynı Yolun Yolcusuyuz”
17 Nisan 2019 - 20:46 'de eklendi.

AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse’ye ziyareti sırasında, görev yaptığı yönetim kurulu üyelerinden Zekeriya Kuyumcu, Tuncay Yalçınkaya, Feridun Batan ve Mustafa Külcü eşlik etti.

Belediye Başkanı Aşgın’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Eski Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse “Hayırlı Olsun temennisinde bulunarak, Çorum’a iyi hizmetlerde verilmesi noktasında her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Aynı düşüncenin aynı yolun yolcuları olduklarını ifade eden Köse, “Sizin Çorum’a yapacağınız hizmetlerle gurur duyacağız. Her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz” dedi.

Yapılan hatalar olursa da bunların yanlış olduğunu söyleyeceklerini belirten Köse, “Dostluk ve kardeşlik hukukumuza dayanarak yapılan yanlış konularda da uyarma hakkımızın olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Aşgın, Çorum’un menfaati için her konuda herkesle istişare yapmaya hazır olduklarına vurgu yaptı.

Herkesin görüşlerine saygı duyduklarını belirten Aşgın, Çorum için çarpan tüm yüreklere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu kaydetti.

Dost bildikleri insanların görüşlerinin kendileri için önemli olduğuna vurgu yapan Aşgın, “Kardeşlerimizin bize yol göstermelerin den her zaman mutlu olacağız. Bizler Çorum’u birlikte yöneteceğiz. Çorum için yapılacak her türlü iyi işlerin altında hepimizin imzasının olmasını istiyoruz. Sizin görüşleriniz ve dilekleriniz bizim için çok önemlidir” dedi.

Heyet daha sonra Belediye Başkan Yardımcıları Lemzi Çöplü, Turhan Candan, İsmail Yağbat, Alper Zahir’i makamlarında ziyaret ederek, “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundular.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER