Heri Haber

Akar, “Milletvekili Sayımızı Koruduk”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar,AK Parti olarak oylarının düşmesine rağmen milletvekili sayısını koruduklarını söyledi.

Akar, “Milletvekili Sayımızı Koruduk”
04 Temmuz 2018 - 10:57 'de eklendi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar,AK Parti olarak oylarının düşmesine rağmen milletvekili sayısını koruduklarını söyledi.

Çorum Belediye Meclisi Temmuz Ayı AK Parti Grup Toplantısı parti binasında gerçekleşti.

İl Başkan Yardımcısı Mustafa Tuzcu başkanlığında yapılan toplantıya; Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Tuzcu, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili İsmail Tekçam ve AK Partili Meclis Üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, yoğun bir seçim dönemi geçirdiklerini söyledi.

AK Parti teşkilatları olarak başarılı bir seçim çalışmalarına imza attıklarını vurgulayan Akar, “Bizde bir seçim biter diğer bir seçim başlar. Yerel seçşmler yarın yapılacak olsa biz teşkilat olarak yine hazırız” dedi.

Akar, AK Parti olarak belediye başkanlarından, ilçe başkanlarına, Mahalle teşkilatlarına kadar uyum içerisinde bir seçim dönemini daha atlattıklarını açıkladı.

AK Parti olarak oylarının düşmesine rağmen milletvekili sayısını koruduklarına dikkat çeken Akar, bunuda birlik, berberlik ve uyum içerisinde çalışmalarına bağladı.

Seçim çalışmaları sürecinde kendilerine verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür eden Akar, Gül’ün göreve geldikten sonra başarılı çalışmalara imza attığını kaydetti.

Toplantı basın mensuplarına kapalı bölüm ile devam etti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER