escort bayan

Heri Haber Çorum

Ahlatcı, İşçinin 1 Mayıs’ını Kutladı

AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Yusuf Ahlatcı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü nedeniyle Hak-İş’e bağlı hizmet-iş ve TÜRK-İŞ’i ziyaret etti.

Ahlatcı, İşçinin 1 Mayıs’ını Kutladı
63 views
30 Nisan 2019 - 21:37

AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Yusuf Ahlatcı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü nedeniyle Hak-İş’e bağlı hizmet-iş ve TÜRK-İŞ’i ziyaret etti.

Ahlatcı, emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü” sizlerin şahsında tebrik ediyorum.

Bizler, “işçinin ücretini alın teri kurumadan verin” diyen bir medeniyetin temsilcileri olarak emekçi kardeşlerimizin haklarını, hukuklarını gözetmeye sorunlarını devletimizin imkanları, ülkemizin kaynakları el verdiğince çözmeye gayret ediyoruz. Çalışanların üretimden gelen güçlerini kullanmalarının, haklı taleplerini demokratik yollardan göstermelerinin, sorunlarını müzakere yoluyla halletmelerinin önünü açtık. Sahiden meselesi işçi hakkı olan, gerçekten emekçilerin özlük hakları için mücadele eden sendikalarla, sivil toplum kuruluşlarıyla şartsız, ön yargısız masaya oturduk, konuştuk, uzlaştık. Bu ülkenin tüm işçileri bizim işçilerimizdir, resmi tatil ilan ettiğimiz 1 Mayıs bizim işçi bayramımızdır. İşçilerin, emekçilerin büyümesi Türkiye’nin büyümesidir. Bu düşünceyle istihdamı artırmak, işsizlik oranını düşürmek için pek çok tedbiri, programı hayata geçirdik. Türkiye büyüdükçe, güçlendikçe, zenginleştikçe ortaya çıkan katma değerden milletimizin her bir ferdinin yararlanması için her türlü çabayı gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz. İşçilerimizin hakkının, hukukunun korunması doğrultusunda yapılacak her türlü samimi çalışmayı desteklemeye devam edecek; işçi ve emekçi kardeşlerimizle sonuna kadar kol kola, omuz omuza yürüyeceğiz. Tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün anlamına uygun şekilde, bayram havasında kutlanmasını; çalışanların sorunlarının dile getirilmesine ve çözüm yollarına ışık tutulmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Hak_işe’e bağlı Hizmet-İş Çorum Şube Başkanı Mustafa Köroğlu ve Türk-İş Çorum Şube Başkanı yapılan anlamlı ziyaret nedeniyle teşekkür ederek milletimizin ve devletimizin ve sizlerin her zaman yanınızdayız.İşçi kardeşlerimiz için yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyoruz ifadelerinde bulundular.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Heri Haber 2016