Heri Haber

Öğrenciler Gönüllerince Eğlendi

Tüm öğrenciler yılsonu pikniğinde ailesiyle birlikte eğlendi. 4. Sınıf öğrencileri kep atarak mezuniyetin heyecanını yaşadı.

Öğrenciler Gönüllerince Eğlendi
16 Mayıs 2018 - 11:05 'de eklendi.

Tüm öğrenciler yılsonu pikniğinde ailesiyle birlikte eğlendi. 4. Sınıf öğrencileri kep atarak mezuniyetin heyecanını yaşadı.

İsmail Kakaç İlkokulu öğrencileri yılsonu pikniği için Bahabey Çamlığı’nda bir araya geldi. Yaklaşık 1200 kişinin katıldığı piknikte gün boyu eğlenen öğrenciler doğa ile iç içe yaşamanın mutluluğunu yaşadı. Davul zurnanın hiç susmadığı piknik tam bir şölen havasında geçti.

İsmail Kakaç İlkokulu idaresinin öğrenciler için hazırlamış olduğu sürpriz cübbe ve kep atma etkinliği de pikniği bir mezuniyet şölenine çevirdi. Heyecanları yüzlerinden okunan öğrenciler İsmail Kakaç İlkokulu’ndan mezun olmanın gururunu yaşarken aynı zamanda okuldan ayrılacak olmanın da hüznünü bir arada yaşadılar.

Kep atma etkinliğinde öğrencilere seslenen Okul Müdürü Ender Özcan Özçakır, “Yılsonunda hepiniz mezun olup bir ortaokula gideceksiniz. Sizleri hem ortaokula hem de hayata hazırlamaya gayret ettik. Her birinizin öncelikle iyi ve güzel bir insan olmanız için çalıştık ve bunda da başarılı olduğumuzu görüyorum. Tabi ki hayatınızın en güzel yıllarınızı geçirdiğiniz ilkokul yıllarınızı özlemle anacaksınız. Ancak hepiniz büyüyorsunuz ve önümüzdeki yıllarda bizlerin yerlerini sizler dolduracaksınız. Sizleri çok güzel yerlerde göreceğimden hiç şüphem yok. Çünkü eğitimin temellerini çok sağlam aldınız. Hepinizin huzurunda emektar, fedakâr ve özveriyle çalışan öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Her konuda bizlere destek olan velilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Yolunuzu açık olsun, sizleri seviyoruz.” dedi.

Öğrenciler müzik eşliğinde çeşitli oyunlarla ve yarışmalarla eğlenirken aileleriyle güzel vakit geçirdiler. Kep ve cübbe, öğrenciler kadar veliler için de büyük sürpriz oldu. Okul müdürüne şükranlarına ileten veliler de kep ve cübbe giyerek çocuklarıyla fotoğraf çektirdiler. Günün sonunda yaptıkları çevre temizliğiyle öğrenciler örnek bir davranış sergilediler.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Önceki yazıyı okuyun:
Toplam Ciro %22 Arttı

Sanayi Üretimimiz Arttı

Çorum Nüfusunun %16,4’ü Genç

Kapat