Heri Haber

Hitit Üniversitesine İspanya’dan Araştırmacı Geldi

İspanya Madrid’de bulunan La Paz Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Uzman Doktorlarından Dr. Marta Mora-Rillo, Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti.

Hitit Üniversitesine İspanya’dan Araştırmacı Geldi
10 Temmuz 2017 - 10:47 'de eklendi.

İspanya Madrid’de bulunan La Paz Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Uzman Doktorlarından Dr. Marta Mora-Rillo, Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurcan Baykam da hazır bulundu.

Üniversitede çalışmalar yapmak üzere misafir araştırmacı olarak gelen Marta Mora-Rillo, Hitit Üniversitesinde olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek Rektör Prof. Dr. Alkan’a teşekkür etti.

Hitit Üniversitesi olarak uluslararası çalışmalara ve iş birliklerine büyük önem verdiklerini ifade eden Rektör Prof. Dr. Alkan da eğitim-öğretim faaliyetlerinin sadece yerel düzeyde değil, uluslararası arenada da ele alınması gerekliliğinin bilinciyle hareket ettiklerini belirterek Doktor Marta Mora-Rillo’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Doktor Marta Mora-Rillo, Üniversitede bulunduğu süre içerisinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurcan Baykam ile birlikte ortak çalışmalar gerçekleştirecektir.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Kapat