Heri Haber

Çorum’da Türkiye Şampiyonası Başladı

Liselerarası Okul Sporları Basketbol Türkiye Şampiyonası Çorum’da başladı.

Çorum’da Türkiye Şampiyonası Başladı
15 Mayıs 2018 - 17:36 'de eklendi.

Liselerarası Okul Sporları Basketbol Türkiye Şampiyonası Çorum’da başladı. Basketbol Gençler A Türkiye Birinciliği müsabakalarına 8 kız 8 erkek lise takımı katılıyor.

Anitta Otelde yapılan teknik toplantıda konuşan Gençlik hizmetleri Spor İl Müdürü Haşim Eğer: “2017-2018 Öğretim Yılı Basketbol Gençler A Türkiye Birinciliği Müsabakalarının Çorum’da yapılıyor olmasından mutluluk duyuyoruz. Çorum için önemli bir organizasyon. Siz teknik heyete teşekkür ediyor başarılar diliyorum.” dedi.

Daha sonra konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük: “Müsabakaların birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini diliyorum. Her öğrencimizin en az bir sosyal, kültürel, sportif faaliyet içerisinde bulunmasını istiyoruz. Burada geleceğin Türkiye’sini temsil edecek gençler yetiştirme, sağlam temeller atma noktasında katkı sağlamış oluruz. Çıtayı daha yükseltmek ve kendimize hedefler koyarak ilerlemek temennisiyle başarılar diliyorum” dedi.

Atatürk Spor Salonunda Şampiyonanın açılış törenine katılan Gençlik hizmetleri Spor İl Müdürü Haşim Eğer ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük öğrencileri tebrik ederek başarılar dilediler.

15-19 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacak olan Basketbol Gençler A Türkiye Birinciliği Müsabakalarına 8 kız 8 erkek lise takımı katılıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER